Zarządzanie nieruchomościami - CiTiHouse

Biuro CiTiHouse zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa opieka nad wynajętym mieszkanie.

Jeśli Klient zdecyduje się na taką opcję, biuro pobiera stałą opłatę w wysokości 10% czynszu w miesiącach, w których mieszkanie jest wynajęte.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na taką współpracę, CiTiHouse zapewnia przygotowanie nieruchomości do najmu. A zatem:

  • skompletowanie i weryfikację wszystkich niezbędnych dokumentów,
  • oszacowanie ceny najmu,
  • szczegółową inwentaryzację mieszkania,
  • jego sesję zdjęciową oraz publikację
  • i oczywiście – promowanie oferty.

Umowy najmu przygotowane przez nasze biuro uwzględniają wiele sytuacji, o których Państwo, jako właściciele mieszkania na wynajem nieraz najprawdopodobniej w ogóle by nie pomyśleli. Dlatego umowy CiTiHouse minimalizują wszelkiego rodzaju ryzyko, jakie wiąże się z wynajmem. Po podpisaniu umowy z najemcą pobieramy także od niego kaucję i dajemy klucze od mieszkania.

Jeśli zdecydują się Państwo na to, aby CiTiHouse zarządzał waszym mieszkaniem, w ramach tego rodzaju współpracy oferujemy również obsługę nagłych awarii:  to my wyszukujemy fachowca i zlecamy mu jak najszybsze naprawienie usterki.

Co oczywiste kontaktujemy się z właścicielem, aby ustalić, w zależności od rodzaju awarii, która ze stron pokrywa koszty naprawy (najemca lub właściciel mieszkania).  Nasze biuro w ramach zarządzania mieszkaniem nadzoruje także remonty. Współpracujemy z lokalnymi firmami z tej branży, jeśli mieszkanie potrzebuje odświeżenia, a nawet generalnego remontu. Oferujemy także kontakt z firmą sprzątającą.

W ramach zarządzania nieruchomością/nieruchomościami nasze biuro zastrzega sobie wyłączność na publikowanie ofert mieszkań, przejmuje wszystkie obowiązki związane z opieką i dba o odpowiednich najemców. Tym samy Państwo, jako właściciele nieruchomości, oszczędzacie swój cenny czas właściciela nieruchomości.

Zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami!